خرید سنگ اسلب

در این صفحه از سایت لیست سنگ امکان مشاهده لیست برترین کارگاه و کارخانه های سنگ بری در سراسر کشور را خواهید داشت. در وب سایت لیست سنگ می توانید با تخفیف یا بطور اقساط سنگ های اسلب را خریداری نمایید.


 تلفن: 09177525684
 لطفا پس از تماس با سنگ فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «لیست سنگ» دیده ام و کد «سنگ فروشی-176» را اعلام کنید»
 سایت «لیست سنگ»،یک سایت تبلیغات سنگ فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: فارس - خرم‌بید
 تلفن: 09384192292
 لطفا پس از تماس با سنگ فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «لیست سنگ» دیده ام و کد «سنگ فروشی-160» را اعلام کنید»
 سایت «لیست سنگ»،یک سایت تبلیغات سنگ فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گیلان - آستانه اشرفیه
 تلفن: 09133242217
 لطفا پس از تماس با سنگ فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «لیست سنگ» دیده ام و کد «سنگ فروشی-10240» را اعلام کنید»
 سایت «لیست سنگ»،یک سایت تبلیغات سنگ فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
 تلفن: 09122409840
 لطفا پس از تماس با سنگ فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «لیست سنگ» دیده ام و کد «سنگ فروشی-185» را اعلام کنید»
 سایت «لیست سنگ»،یک سایت تبلیغات سنگ فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - ری
 تلفن: 09131275565
 لطفا پس از تماس با سنگ فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «لیست سنگ» دیده ام و کد «سنگ فروشی-127» را اعلام کنید»
 سایت «لیست سنگ»،یک سایت تبلیغات سنگ فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09135555538
 لطفا پس از تماس با سنگ فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «لیست سنگ» دیده ام و کد «سنگ فروشی-125» را اعلام کنید»
 سایت «لیست سنگ»،یک سایت تبلیغات سنگ فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: قم - قم
اگر شما هم فروشنده سنگ هستید یا سنگ فروشی، کارخانه سنگ و مشاغل مرتبط با سنگ دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «لیست سنگ» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

سنگ اسلب
 سنگ اسلب یک برش بسیار بزرگ از سنگهای است که مورد استخراج قرار می‌گیرند سنگ های اسلب طول و عرض بسیار بزرگی دارند، از مهم‌ترین مزایای استفاده از سنگهای اسلب می توان به یک تکه بودن و داشتن رگه های بسیار زیبا در آن اشاره کرد که جلوه ای بسیار خاص به نمای شما در ساختمان یا موارد دیگر می دهد چرا که سنگهای اسلب به طور ورق این و یک تکه می باشند لیست بالا اسامی شماره تلفن و نشانی شرکت ها و دفاتر فروشی که اقدام به ارائه خدمات و فروش سنگ اسلب در سراسر کشور می نمایند قابل مشاهده است

 انواع سنگهای اسلب
 در کارخانه های فروش سنگ های اسلب اقدام به فروش محصولات و کالاهایی در قالب سنگهای اسلب ارائه می دهند، سنگهای اسلب به سه دسته تقسیم می شوند
 اولین دسته سنگ اسلب چینی می باشد. سنگ اسلب مرمر نیز یکی دیگر از انواع سنگهای اسلب است که در کارخانه های سنگبری ‌می توانید مشاهده و خریداری کنید. یکی دیگر از انواع سنگهای اسلب سنگ اسلب مرمریت است سنگ اسلب مرمریت با توجه به مقاومت بسیار بالایی که دارد برای نمای بیرونی ساختمانها بسیار کاربردی است شرایط آب و هوایی در سنگ مرمریت کمترین تاثیر را خواهد گذاشت، به منظور کسب اطلاع از شماره تلفن و نشانی کارخانه ها و کارگاههای سنگبری می توانید با مراجعه به سایت لیست سنگ، لیستی از برترین کارگاهها و کارخانه های سنگبری و فروش سنگهای اسلب را مشاهده نمایید.

 استفاده از سنگ اسلب در ساختمان ها
 سنگ های اسلب با توجه به یک تکه بودن و داشتن رگ های بسیار زیبا جلوه خاص و زیبایی به ساختمان های شما می دهند شما می توانید با خرید سنگ اسلب از کارگاه ها و کارخانه های سنگبری برای کف یا نمای ساختمان خود زیباترین جلوه را خلق کنید چنانچه در سراسر کشور در کار فروش سنگهای اسلب هستید می توانید با مراجعه به سایت لیست سنگ آگهی و تبلیغات خود را درج نمایید تا از سراسر کشور به منظور خرید سنگهای اسلب به شما مراجعه نمایند. 

سنگ اسلب
سنگ اسلب یا به انگلیسی "Slab Stone" یک نوع سنگ طبیعی است که به صورت برش‌های بزرگ و ضخیم تهیه می‌شود. اسلب‌ها در واقع بلاک‌های بزرگ سنگی هستند که از معدن استخراج شده و به ضخامتی مشخص برش داده می‌شوند. این برش‌ها معمولاً به صورت صاف و صحیح انجام می‌شود و سطح آنها صاف و بدون ترک و خط‌های نامنظم است.

سنگ اسلب معمولاً در صنایع ساختمانی، طراحی داخلی، محوطه‌سازی و دکوراسیون استفاده می‌شود. این سنگ‌ها به عنوان رویه سطوح مختلف مانند کابینت‌ها، زمین‌پوش‌ها، بالکن‌ها، پله‌ها و میزهای کار در استفاده قرار می‌گیرند. سنگ اسلب به دلیل ظاهری منحصربه‌فرد، استحکام بالا و قابلیت مقاومت در برابر فشار، حرارت و سایر شرایط سخت، محبوبیت زیادی در بین مصرف‌کنندگان دارد.

نوع و رنگ سنگ اسلب بستگی به نوع سنگ استخراج شده دارد. برخی از معروف‌ترین انواع سنگ اسلب عبارتند از: گرانیت اسلب، مرمر اسلب، تراورتن اسلب و کوارتز اسلب. هرکدام از این انواع سنگ اسلب ویژگی‌ها و ظاهری خاص خود را دارند و ممکن است در استفاده‌های مختلف بر اساس نیازها و سلیقه‌های فردی مورد استفاده قرار گیرند.

کاربرد سنگ اسلب
سنگ اسلب به عنوان یک ماده ساختمانی و طراحی داخلی در بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای رایج سنگ اسلب عبارتند از:

1. رویه کابینت: سنگ اسلب برای پوشش سطوح کابینت‌ها استفاده می‌شود و ظاهری زیبا و لوکس به آنها می‌بخشد.

2. زمین‌پوش: سنگ اسلب برای روکش کف‌ها و زمین‌پوش‌ها به کار می‌رود. از جمله مصارف رایج آن می‌توان به روکش زمین‌پوش حیاط‌ها، لابی‌ها، رستوران‌ها و فضاهای عمومی اشاره کرد.

3. پله‌ها: سنگ اسلب در ساخت پله‌ها استفاده می‌شود و به عنوان رویه زیبا و مقاوم برای پله‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شود.

4. سطوح کار: سنگ اسلب برای سطوح کار در آشپزخانه، بار و فضاهای مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. سطح صاف آن مناسب برای کارهای غذایی و ظاهری زیبا است.

5. دیوارپوش: سنگ اسلب ممکن است برای پوشش دیوارها و پشت بریدگی‌های آشپزخانه به کار برود و ظاهری شیک و متفاوت به فضا ببخشد.

6. میز کار و ترازوها: سنگ اسلب می‌تواند در ساخت میز کار و ترازوها در صنایع مختلف مانند آشپزخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها به کار رود.

7. آتش‌بندی: سنگ اسلب به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش، ممکن است در ساخت بخش‌های آتش‌بندی استفاده شود.

سنگ اسلب به دلیل ظاهری زیبا، استحکام بالا و قابلیت مقاومت در برابر فشار، حرارت و سایر شرایط سخت، در بسیاری از بخش‌های ساختمانی و دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد.